• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

IV konkurs gramatyczno-leksykalny

Czwarta edycja Konkursu Gramatyczno-Leksykalnego dla szkół gimnazjalnych powiatu kaliskiego już za nami. Dziękujemy uczniom za udział w tym wydarzeniu
oraz nauczycielom za przygotowanie podopiecznych i umożliwienie im wzięcia udziału w konkursie.

 

12 marca 2013 roku, this web w starej auli Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu odbył się konkurs gramatyczno-leksykalny dla uczniów szkół gimnazjalnych na terenie powiatu kaliskiego. Konkurs został zorganizowany przez pracowników Zakładu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Patronat nad tym wydarzeniem objęło wydawnictwo Oxford University Press.

Więcej…

V Konkurs Tłumaczeniowy Ziemi Kaliskiej

Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom, treat uczniom i nauczycielom, cure za udział w V edycji Konkursu Tłumaczeniowego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Ziemi Kaliskiej, buy information pills który odbył się 2 kwietnia 2012 na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu. Serdeczne podziękowania również dla wydawnictwa MACMILLAN, Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Zakładowi Filologii Angielskiej za patronat oraz za sponsorowanie wspaniałych nagród, oraz pani Gabrieli Subbotko za wspaniałe zdjęcia i administracji uczelni za pomoc techniczną.

Więcej…

Strona 3 z 3

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.